SEO, online marketing & komunikace


Aby jste nezabloudili:www.extensio.czslužbySEO optimalizace

SEO optimalizace PPC, marketing ve vyhledávačích Marketing v sociálních sítích

SEO optimalizace

S námi budete na internetu vidět.

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače SEO (Search Engine Optimization), patří k nejmodernějším a jednoznačně nejefektivnějším způsobům získávání návštěvníků na vaše stránky. SEO je soubor postupů, díky kterým je vaše webová stránka vysoce hodnocena vyhledávači a je řazena na přední pozice ve výsledcích vyhledávání na klíčová slova, na která je webová stránka otimalizována. Výhodou SEO je, že díky dobrým pozicím ve vyhledávačích přichází na vaše webové stránky návštěvníci, kteří se aktivně zajímají o vaše služby či produkty.

Analýza klíčových slov

Je metoda která slouží k získání kvalitních klíčových slov a frází pro váš web. Volba správných klíčových slov je důležitá nejen pro SEO ale i pro PPC kampaně. Špatným zvolením klíčových slov riskujete, že návštěvníci webové stránky vůbec nenajdou.

Copywriting - psaní optimalizovaných textů

Pomocí copywritingu budou texty vyšeho webu optimalizované pro čtenáře i pro internetové vyhledávače. Pomocí dobrého, atraktivního a čtivého textu můžete zvýšit návštěvnost webu a přesvědčit návštěvníka k nákupu.

Linkbuilding - budování zpětných odkazů

Budování zpětných odkazů (Linkbuilding) je jednou z nejdůležitějších součástí kompletní optimalizace pro vyhledávače. Dostatek kvalitních zpětných odkazů je důležitým předpokladem pro zvýšení návštěvnosti a mají zásadní vliv na pozice webu ve vyhledávačích. Zpětné odkazy jsou odkazy, které jsou umístěny na cizích webových stránkách a odkazují na váš web.

Máte zájem o naší službu nebo chcete více informací? Kontaktujte nás!

 

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

    Možná vás bude zajímat