SEO, online marketing & komunikace


Aby jste nezabloudili:www.extensio.czslužbyMarketing v sociálních sítích

SEO optimalizace PPC, marketing ve vyhledávačích Marketing v sociálních sítích

Marketing v sociálních sítích

Využijte příležitostí, které nabízejí sociální sítě.

Sociální sítě aktivně využívají miliony obyvatel v České republice. Facebook v současné době používá více než 3 200 000 uživatelů a 70 000 firemních profilů v České republice. Vaši potenciální zákazníci zde jistě čekají. Poradíme vám, jak na to. Provedeme analýzu prostředí a sestavíme marketingový plán. Poradíme vám jak sociální sítě využít co nejefektivněji.

Analýza využití sociálních sítí

Analýza je nezbytná pro efektivní využití marketingu v sociálních sítích. Pomůže odpovědět na otázku co lze zlepšit v komunikaci na Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítích. Jestliže ještě sociální sítě nevyužíváte, poslouží analýza jako odrazový můstek pro správné nastavení komunikačních kanalů.

Co obsahuje analýza
  • Analýza potřeb - rozebereme co si od sociálních sítí slibujete, případně jak aktuálně využíváte Facebook či jiné sociální sítě
  • Analýza konkurence - zanalyzujeme jak je na tom váš obor a konkurence v sociálních sítích
  • Poradíme jak efektivně zkombinovat sociální sítě s dalšími marketingovými nástroji
Správa firemních profilů v sociálních sítích

Hlavním pilířem našich služeb správy firemních profilů je odpovědnost za komunikaci na Facebooku. To znamená aktivně sdělovat své novinky, publikovat komentáře k dění, prezentovat nové výrobky a reagovat na komentáře návštěvníků stránek. Zařídíme vkládání novinek a zajímavostí z vašeho oboru, prohledáváme za vás internetové články z oboru. Postaráme se o vkládání fotografií, zakládání galerií a jejich správu a aktualizace. Tuto službu ocení klienti, kteří si uvědomují důležitost profesionálního přístupu k sociálním sítím.

PPC kampaň na Facebooku

Nejběžnější formou propagace na Facebooku mimo fanouškovských stránek je PPC reklama. Má formu krátkého inzerátu složeného z nadpisu a reklamního textu doplňeného obrázkem o velikosti 110x80 pixelů. Pomocí ní můžete propagovat produkty nebo služby či hledat fanoušky pro své stránky.Tato reklama se zobrazuje pouze publiku které si inzerent sám zvolí. Reklamu lze různě cílit (dle věkových kategorií uživatelů Facebooku, pohlaví či dosaženého vzdělání atd.), což je velká výhoda oproti jiným PPC systémům.

Máte zájem o naší službu nebo chcete více informací? Kontaktujte nás!

 

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

    Možná vás bude zajímat