Služby

Chcete být na internetu úspěšní a být vidět?
Ušijeme řešení na tělo vám a vaší internetové adrese.

Aby jste nezabloudili:www.extensio.czSlužby

Internetová prezentace je v dnešní době nepostradatelným marketingovým a obchodním nástrojem.

Zjistěte kolik to stojí
www stránky, webdesign

Tvorba webových stránek & webdesign

Navrhneme a vyrobíme přešvědčivý a atraktivní image webu, graficky a marketingově promyšlené internetové stránky. Kvalitní technické řešení, smysl pro detail, propracovaný a čistý design, to nás zdobí. Vytváříme www stránky, které mají moderní webdesign a splňují pravidla pro uživatelsky přístupný web. Držíme krok s dobou a moderními technologiemi.

Podrobné informace
grafický design, corporate identity

Vizuální identita & grafický design

Vytvoříme jasnou grafickou podobu firemní identity, oblékneme vaši firmu do nového hávu. Logo slouží k identifikaci firmy a odlišení od konkurence. Dejte na první dojem, je důležitý. Díky kvalitně zpracovanému designu se vám podaří lehce oslovit cílovou skupinu zákazníků a snadno se jim zapíšete do paměti.

Podrobné informace
seo, online marketing

SEO, online marketing & komunikace

Upravíme vaše stránky tak, aby pro vyhledávače přestaly být neviditelné. Optimalizace (SEO) je z dlouhodobého pohledu nejefektivnější nástroj pro přivedení návštěvníků na vaše stránky. Navrhujeme kreativní kampaně, napíšeme poutavé texty a dáme o vás vědět na sociálních sítích. Bez kvalitní online kampaně a účinné optimalizace přicházíte až o 90% zákazníků. Vaši potencionální klienti už nebudou končit u konkurence!

Podrobné informace